آموزش زبان فرانسه

آموزش-زبان-فرانسه

یادگیری یک زبان کافی نیست

در دنیای امروز ، صحبت کردن با یک زبان خارجی کافی نیست.  تحقیقات ثابت کرده دانش آموزانی که به چندین زبان صحبت می کنند ، شانس یافتن شغل ، چه در خانه و چه در خارج از کشور رو برای خودشون  افزایش می دن . یادگیری یک زبان دیگر ذهن رو قوی  و افق های جدیدی رو برامون باز  می کنه .

بیش از 220 میلیون نفر در هر پنج قاره به زبان فرانسه صحبت می کنن. فرانسوی زبان اصلی ارتباطات بین المللی است. این دومین زبان بسیار رایج از لحاظ تجاری احتماعی و… بعد از انگلیسی محسوب میشه  و ششمین زبان پربازدید جهان است. فرانسوی همچنین دومین زبان پرکاربرد بعد از انگلیسی است و در هر قاره تدریس می شود. OIF ، یک سازمان بین المللی کشورهای فرانسوی زبان ، از 77 کشور عضو و دولت تشکیل شده است. فرانسه همچنین بزرگترین شبکه بین المللی موسسات فرهنگی را اداره می کنه ، که دوره های مربوط به زبان فرانسه را برای نزدیک به یک میلیون یادگیرنده اداره می کنند.

دانستن زبان های بیشتر مانند یک دارایی در شغل شما محسوب میشه

توانایی مکالمه به زبان فرانسه و انگلیسی به عنوان یک مزیت برای یافتن شغل با بسیاری از شرکت های چند ملیتی که از زبان فرانسه به عنوان زبان کار خود استفاده می کنند ، در طیف گسترده ای از بخش ها استفاده میشود (فرانسه ، به عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ جهان ، کارآفرینان ، محققان و دانشجویان خارجی را به خود جذب می کند که این میتونه فرصت خوبی رو برای کسانی که به زبان فرانسوی اشنایی دارن رقم بزنه .

مقدمه ای برای یک جهان فرهنگی غیر قابل مقایسه

فرانسه اغلب بعنوان زبان فرهنگ به حساب میاد . یک درس فرانسه ، سفری فرهنگی به دنیای مد ، هنر ، معماری و علم است. زبان فرانسه همچنین به آثار نویسندگان بزرگ فرانسوی مانند ویکتور هوگو یا مارسل پروست و شاعران مشهور مانند چارلز بودلر یا ژاک پرورمعروف است و کسی که فرانسوی بلد باشد میتواند لذت خواندن رفرنس های مستقیم فرانسوی را تجربه کند . این بدان معنی است که می توانید صدای بازیگران آلن دلون یا جولیت بنوش را بشنوید ، و لذت این را داشته باشید که بتوانید کلمات آهنگ های فرانسوی که توسط یک ادیث پیاف یا یک چارلز ازنووور آواز می خوانند را بفهمید و حتی خودتان آنها را بخوانید.

دانستن زبان فرانسوی یک مزیت برای تحصیل در فرانسه

صحبت کردن به زبان فرانسه در برخی از دانشگاههای مشهور فرانسه (دانشگاه سوربن ، پیر ماری کوری ، و غیره) یا مجالس بزرگواران (HEC ، پلی تکنیک ، ESSEC) ، اغلب با شرایط مالی بسیار مناسب ، فرصت هایی برای آموزش عالی را فراهم می کنه. دانشجویانی که سطح خوبی از فرانسه دارند ممکن است واجد شرایط درخواست کمک هزینه دولت فرانسه برای ثبت نام در دوره تحصیلات تکمیلی به انتخاب خود در فرانسه ، و منجر به یک مدرک تحصیلات تکمیلی بین المللی بشن .

لذت رفتن به پاریس و فرانسه

فرانسه بهترین  مقصد جهانگردی جهان است و سالانه بیش از 79،5 میلیون بازدید کننده را به خود جذب می کند. توانایی صحبت کردن حتی یکم از زبان فرانسوی ، بازدید از پاریس و تمام مناطق فرانسه را از آن لذت بخش تر می کنه از آب و هوای معتدل ساحل عاج تا قله های پوشیده از برف کوه های آلپ از طریق خط  تا ساحلی ناهموار بریتانی هنگام سفر به آفریقا ، سوئیس ، کانادا ، موناکو ، سیشل و جاهای دیگر ، فرانسوی ها نیز مفید هستند.