زبان چینی

زبان چینی را مینتوان به عنوان پر استنفاده ترین زبان جهان

طبق منابع معتبر۱۴ درصد از جمعیت کل جهان به زبان چینی صحبت می‌کنند. زبان چینی رایج‌ترین زبان در کل جهان با حدود ۱،۱۹۷،۰۰۰،۰۰۰ نفر بومی است که ۸۷۳،۰۰۰ میلیون نفر از آن‌ جمعیت  به زبان چینی ماندارین صحبت می‌کنند.

زبان چینی علاوه بر چین زبان رسمی چندین کشور میباشد

علاوه بر چین در کشورهایی مثل مالزی، تایوان، سنگاپور، اندونزی، تایلند، برونیی، فیلیپین و مغولستان نیز زبان رسمی نامیده میشود در نتیجه اگر کسب و کار شما به نحوی به این کشور ها مرتبط است زبان چینی متواند خیلی به کارتان بیاید.

یکی از مزایای اشنا شدن با زبان چینی اشنایی با فرهنگ غنی چین است.قطعا تاریخ و فرهنگ چین یکی از غنی ترین و با اصالت ترین فرهنگ های جهان است . چین معروف به تولید رمان های زیبا و فیلم های معروف خارجی میباشد اشنایی با سینمای چین به ما در درک فرهنگ آنها یاری میرساند

با یادگیری زبان چینی کسب و کار خود را بهبود ببخشید

مارک زاکربرگ مخاطبین خود را در سراسر جهان با مهارت‌های زبان چینی متعجب کرده است  این مهارت برای مدیران اجرایی کسب و کارها بسیار ارزشمند و مهم است . در حقیقت مدیران ارشد بسیاری وجود دارد که زبان چینی را به عنوان زبان دوم قبول داشته و ان را به خوبی صحبت میکنند .

یادگیری زبان ماندارین آسان‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید

 بر خلاف باور عموم که زبان چینی را از سخت ترین زبان ها میدانند و یادگیری ان را امری غیر ممکن میشمارند ولی این زبان را میتوان به راحتی با تمرین و تکرار یاد گرفت .شما مجبور نیستید در مورد افعال نگران باشید! چرا که فعل، شکل جمع، زمان فعل ها و حروف ربطی وجود ندارد. بیش از ۸۰۰۰۰ کاراکتر چینی وجود دارند اما به طور کلی تنها ۳۵۰۰ کاراکتر در مکالمات استفاده می‌شوند. در حقیقت می توان آن را به عنوان یک زبان استدلالی و شهودی  در نظر گرفت.

6 از مزایای زبان چینی بهبود مهارت‌های هنری شما است

علائم و کاراکتر‌های چینی نیازمند یک دست توانمند هستند. کلمات نوشته شده در واقع کارکترهای طراحی شده هستند تا حروف. ایجاد می‌شوند و شبیه نقاشی هستند.

در نتیجه شما علاوه بر یادگیری زبانی جدید فرد هنرمند تری نیز میشوید