CELTA

دوره CELTA

CELTA چیست؟

  CELTA معتبرترین مدرک آموزش زبان انگلیسی در دنیا می باشد.

درک سلتا (CELTA) ، تاکید بر تمرین تئوری و عملی، هر دو با هم را دارد. همانطور که گفتیم کلاس ها به صورت پاره وقت و تمام وقت نیز برگزار می شوند که کلاس های تمام وقت کلا در 4 الی 5 هفته بر گزار می شود. این دوره یک دوره ی ارزیابی پیوسته است. شرکت کنندگان در طول دوره ارزیابی می شوند و در نهایت این ارزیابی ها منجر به دریافت درک می شود.

داوطلبانی که دوره را با موفقیت به پایان برسانند، می توانند در زمینه های مختلف آموزش زبان انگلیسی در سراسر جهان به تدریس بپردازند.

مدرک سلتا (CELTA)
در دوره ی آموزشی برای دریافت مدرک سلتا (CELTA) شما قادر خواهید بود تا :

در کلاس هایی با کمترین تعداد شرکت کنندگان، آموزش ببینید (این تعداد معمولا از 12 نفرتجاوز نمی کند) تا امکان یک آموزش متمرکز برای شما فراهم شود.
فرصت آموزش عملی پیدا کنید. به این معنا که این فرصت برای شما فراهم می شود تا در کلاس، تدریس را تمرین کنید.
از کتابخانه ی CELTA استفاده نمائید.
در این دوره چه مطالبی آموزش داده می شود؟

علاوه بر سمینارها و ورکشاپ هائی که برگزار می شود، یکی از مهم ترین مزایای این کلاس ها این است که برای شما این امکان فراهم می شود تا در زمان های خاصی از تایم کلاس به زبان انگلیسی، آموزش دادن را تمرین کنید.

دوره های تربیت مدرس ایران کمبریج، بر اساس دوره های CELTA و TKT دانشگاه کمبریج برگزار خواهد گردید.همانظور که از منابع دوره مشخص است این دوره ها در سطح بسیار پیشرفته و برتر آموزش زبان انگلیسی بهره مند است.پس باید آمادگی رویارویی با سطح بالای این دوره ها داشته باشید.